| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-680 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Innowacyjny sprzęt do czyszczenia SMT
Opis
Maszyna jest w pełni pneumatyczna, napędzana sprężonym powietrzem, co jest wydajne i bezpieczne.maszyna zakończy operację automatycznie i zatrzyma się w ustawionym czasie. Automatyczne zresetowanie w czasie otwierania drzwi ułatwia ciągłą pracę i zwiększa wydajność.nie ma potrzeby ręcznego dotykania płynu w celu ochrony bezpieczeństwa personeluPrzyjąć importowane komponenty sterujące, aby zapewnić stabilną pracę i długą żywotność maszyny.
Cechy
1Całkowicie pneumatyczna konstrukcja, bez prądu, bez ryzyka pożaru.
2Czyszczenie w zamkniętym otoczeniu, poprawa warunków pracy.
3Wysokiej precyzji trzystopniowa filtracja, wydłuża żywotność czyszczącego środka.
4Dedykowany do szrapu, czyszczenia PCB/PCBA.
5Duża objętość czyszczenia, poprawa wydajności i oszczędność materiałów eksploatacyjnych.
6Precyzyjny system filtracji.
7, aby zapewnić czystość, czyszczenie i suszenie powietrzem w jednym.
8/Hydrauliczny licznik wykazuje ciśnienie płynu.
9Niezależna konstrukcja gazu wydechowego, zmniejszenie zużycia płynu.
10, 304 ciało ze stali nierdzewnej, odporne na kwasy i alkalie, trwałe.
11Jednorazowa operacja, prosta i łatwa do czyszczenia i suszenia.
Specyfikacja
| Model | HS-680 |
| Nazwa produktu | Maszyna do czyszczenia wycieków |
| Czyszczenie szczotki | 10-20 sztuk za każdym razem |
| Metalizm maszynowy | Stal nierdzewna, przeciwpożarowa, wybuchowa |
| Władza | Pneumatyczne |
| Zastosowanie | Do czyszczenia szczotek po druku seryjnym |
| Rozmiar koszyka czyszczącego | 560*600*600 mm |
| Pojemność rozpuszczalnika do czyszczenia | 50L (maksymalnie) |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 1 ~ 15 min (regulowalne) |
| Czas suszenia | 1 ~ 15 min (regulowalne) |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.45Mpa~30Mpa |
| Maksymalny rozmiar wycieraczki | 600 mm |
| Wielkość lotów lotniczych | φ120*240m |
| System filtrów | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 260 kg |
| Wymiar maszyny | 1000MM(L) *1000MM(W) *1760MM(H) |
O produktach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()