| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-DC250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
PLC sterowana maszyna do czyszczenia SMT do szybkiego i skutecznego czyszczenia
- Nie.Szczegóły techniczne
| Funkcja | Ta maszyna jest używana do usuwania pyłu, włókien szklanych, elektryczności statycznej itp. na górnej powierzchni PCB przed drukowaniem na ekranie. |
| Wysokość transportu | 900±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 8 sekund. |
| Kwota rolki naklejkowej | 1 rolka |
| Papier klejący | 2 bębny |
| ilość jonizatora | 2 sztuk |
| Szczotka | 1pc |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | 0.4~5 mm |
| Komunikacja | SMEMA |
Specyfikacja
| Model | HS-DC250 | HS-DC330 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~330*250 mm | 50*50~455*330 mm |
| Wymiar maszyny | 650*800*1300 mm | 800*950*1300 mm |
| Waga | 100 kg | 130 kg |
Cechy
1Rozwój i projektowanie specjalnego sprzętu dla linii produkcyjnej SMT.
2- Realizuj system sterowania PLC.
3Wysokiej prędkości antystatyczna szczotka spiralna z metodą odkurzania.
4. Drukowanie SMT, montaż przed i po tylnej stronie tablicy PCB czyszczenie ciał obcych AI.
5Eliminator statyczny Keyence'a, aby wyeliminować zakłócenia statyczne.
6Czyszczenie dotykowe, czystość > 99%.
7Efektywna konstrukcja rolek czyszczących.
8Części mechaniczne łatwe w utrzymaniu, wyodrębnialne.
9Chiński i angielski interfejs obsługi, łatwy w obsłudze.
10Kompatybilny z sygnałem SMEMA.
Rysunek maszynowy
![]()
![]()
Obraz fizyczny produktu
![]()
![]()
Zastosowanie
Maszyna jest specjalnie zaprojektowana do usuwania pyłu, włókien i elektryczności statycznej z powierzchni PCB przed drukiem na ekranie.
O produktach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
Jeśli chodzi o obsługę posprzedażową, przestrzegamy zasady "odpowiedzialność na pierwszym miejscu".Będziemy szybko reagować i nadal zapewnić naszym klientom troskliwą obsługę i wsparcie.