| Nazwa marki: | HSTECH |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Sprzątacz tac może znacznie poprawić wydajność pracy i obniżyć koszty pracy
Specyfikacja
| Model | HS-630 |
| Wymiar | 2000*1400*1500 mm |
| Średnica koszyka czystego | 1000 mm |
| Maksymalna wysokość części | 480 mm |
| Ładowanie koszyka | 100 kg |
| zakres ciśnienia | 3-6 kg |
| Pojemność zbiornika czystego | 60 l |
| Ciśnienie rozpylania | 5-8 kg |
| Maksymalna moc | 27 kW |
| Volt/Freq | 380V/50HZ |
| Zalecam czyszczący środek | Czyste rozpuszczalniki na bazie wody |
Cechy
1Efektywne czyszczenie: pralka do tac szybko usuwa tłuszcz i pozostałości żywności przy użyciu wody o wysokim ciśnieniu i wysokiej temperaturze w celu poprawy wydajności produkcji.
2Automatyzacja: zmniejszenie liczby pracowników i poprawa wydajności.
3.Zapewnienie zdrowia: zabijanie bakterii, chorób, za pomocą środka czyszczącego i wody o wysokiej temperaturze.
4Maszyna do prania palet: specjalizuje się w praniu palet przemysłowych, obsłudze wody i detergentów.
5Palety czyszczące: woda pod wysokim ciśnieniem, woda o wysokiej temperaturze i środek czyszczący, dokładnie odkażone.
6.zwiększyć wydajność: zautomatyzować proces, zmniejszyć pracę.
Zastosowanie
Całkowicie automatyczna linia prania i suszenia tac jest wysoce wydajną automatyczną linią produkcyjną do czyszczenia i suszenia artykułów z branży spożywczej, naczyń stołowych, medycznych i innych.Zasada działania jest następująca:: artykuły są umieszczane na palety, czyszczone i suszone przez zautomatyzowane urządzenia w celu osiągnięcia efektywnego przetwarzania.
O produktach
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()