| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-120ST |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
38L Ultrasonic Cleaner dla urządzeń czyszczących SMT z systemem stałej temperatury
Cechy
1Efekt oczyszczania silnikowych przetworników jest znaczący i można go obserwować makroskopijnie;
2. Przedmiot emituje światło po czyszczeniu;
3. Cyfrowy LCD kontroluje czas uruchomienia;
4Wykonany ze stali nierdzewnej i wewnętrznej osłony, bardziej ekskluzywny;
5. wodoodporność jest znacznie poprawiona, a bezpieczniejsze produkty są trwałe i długotrwałe;
6System stałej temperatury z ogrzewaniem.
Specyfikacja
| Model | HS-120ST |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 28/40 kHz |
| Materiał zbiornika | Słup do pieczętowania ze stali nierdzewnej SUS304 |
| Pojemność zbiornika | 38L |
| Czasomierz | 1~99 min regulowane |
| Ogrzewacz | 0 ~ 80°C regulowane |
| Władza | Przejście prądem prądowym 100 ~ 120 V, 60 Hz/przejście prądem prądem prądem prądowym 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 40~600 W regulowane, 12 przetworników |
| Moc ogrzewania | 1500 W |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Wymiar kształtu | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| P.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
Urządzenie ultradźwiękowe
1- metoda montażu ultradźwiękowego: zainstalować na dole płyty amortyzatorów;
2. 72 wibratory zainstalowane na dnie zbiornika magazynowego; moc ultradźwiękowa: 0-3600W regulowana
3. Moc ultradźwiękowa: 0~1800W * 2 jednostki (nieprzerwanie regulowane), częstotliwość ultradźwiękowa 28/40KHz
4Przetwornik ultradźwiękowy przyjmuje czyste przemysłowe głowice uderzeniowe importowane z Korei Południowej, o wysokiej mocy czyszczenia i długiej żywotności;
5Używamy najnowszej technologii łączenia z Korei Południowej i importowanych specjalistycznych klejów, aby zapewnić lepszą wydajność łączenia pomiędzy przetwornikiem a powierzchnią wibrującą.Brak rozważań odzwierciedlającychPrzewodniki zostały wzmocnione i wyposażone w druty wysokiej częstotliwości.
![]()