| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-M355 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | 25~80usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Wysokiej wydajności urządzenia do obróbki PCB antystatycznych dla linii produkcyjnej SMT
Wprowadzenie
Ten magazyn PCB, zwany również półką do przechowywania PCB, służy do zbierania PCB do maszyny do ładowania PCB, a następnie do załadunku do produkcji SMT.magazynki wykonane są z przewodzącego objętościowo polipropylenu i trwałego metalu, cały regał jest anty-statyczny, a struktura jest bardzo stabilna, co dobrze chroni PCB przed uszkodzeniem lub zgięciem.
Specyfikacja
| Wielkość ogólna | 355*320*565mm,ma również inne opcje |
| Odpowiedni rozmiar PCB | 50*50~350*250 mm |
| Pojemność magazynowania PCB | Max 50 sztuk |
| Słup boczny | Głębokość 3,0 mm, szerokość 5,0 mm, pas 10 mm |
| Odporność powierzchni | 105Ω-109Ω |
| Odporność na ciepło | 80 °C/120 °C/200 °C |
| Ustawienie szerokości | Sprzęt śledzący / klipsy |
| Płyty górnej i dolnej podstawy | Materiał metalowy |
| Rodzaj | Antystatyczne |
| Pojedyncza waga | 5 kg |
Cechy
1Produkt ten jest stosowany w ładownikach PCB do zbierania PCB i transportu do linii produkcyjnej.
2Górna i dolna część wykonana jest z metalowych paneli drenażowych, aby zapewnić stabilność całej konstrukcji.
3Cała półka ma anty-statyczną konstrukcję i może przechowywać do 50 PCB.
4Szerokość może być regulowana za pomocą biegów i utrzymywana za pomocą zacisków.
5Stojak jest nietoksyczny, bezwonny, odporny na wilgoć, odporny na korozję, trwały i można go również układać.
6Konstrukcja jest stabilna, nie gięje się podczas pracy, a półka jest również odporna na wysokie temperatury.
7Łatwe w montażu i demontażu, łatwe w wymianie i konserwacji.
![]()
![]()
![]()
![]()