| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczna lutownica PCB, używana zamiast tradycyjnego lutowania ręcznego. Poprzez wykonanie niestandardowych uchwytów do mocowania produktów, regulator temperatury podgrzewa końcówkę lutownicy, automatyczne podawanie drutu lutowniczego, maszyna automatycznie lutuje produkty zgodnie z ustawionymi programami.
Automatyczna lutownica jest w pełni regulowana w trzech wymiarach, dzięki czemu lutownica i drut cynowy nie wymagają rąk fałszywego operatora. Całkowicie zastępuje twoje ręce, a ramiona można regulować do dowolnej pozycji lutowania. Automatyczny system podawania cyny: Wystarczy lekko nacisnąć przełącznik nożny, a drut cynowy zostanie automatycznie wysunięty do końcówki lutownicy ze stałą prędkością i ilością. Temperatura: Ręczne ustawianie temperatury cyfrowej jest widoczne na pierwszy rzut oka, a stosowany jest tryb automatycznej kontroli stałej temperatury. Wysoce niezawodna metalowa konstrukcja antystatyczna sprawia, że lutowanie wrażliwych elementów jest bezpieczniejsze. Lekki i elastyczny, nie zajmuje miejsca, temperatura, prędkość podawania cyny, rozmiar punktu cyny są regulowane. Jest łatwy w obsłudze, a nowicjusz może się w nim wprawić w ciągu dwóch godzin, oszczędzając 50% siły roboczej. Ze względów zdrowotnych należy używać przyjaznego dla środowiska drutu cynowego bezołowiowego. Jest to szczególnie odpowiednie do spawania i dokowania różnych złączy elektronicznych, łańcuchów świetlnych LED, wtyczek kabli wideo i audio, kabli słuchawkowych, kabli danych komputerowych, małych płytek drukowanych i małych elementów elektronicznych w środku wiązki przewodów.
Lutownica na gorące powietrze przyjmuje wysoce niezawodną metalową konstrukcję antystatyczną, która sprawia, że lutowanie wrażliwych elementów jest bezpieczniejsze. Idealne połączenie dwóch ramion, przestrzeni trójwymiarowej i dowolnej regulacji wszechstronnego kanału doprowadzania cyny. Doprowadzanie cyny jest łatwe do kontrolowania. Nowicjusze mogą zaoszczędzić 50% siły roboczej w ciągu dwóch godzin, jeśli są biegli. Idealny transfer technologii spawania, lekki i elastyczny, nie zajmuje miejsca. Ta lutownica jest szczególnie odpowiednia do spawania i dokowania różnych złączy elektronicznych, wtyczek kabli wideo i audio, kabli słuchawkowych, kabli danych komputerowych, małych płytek drukowanych i małych elementów elektronicznych w środku wiązki przewodów.
Bezołowiowa lutownica reflow zastępująca lutowanie ołowiem jest trendem rozwojowym sprzętu w przemyśle elektronicznym. Przyjazne dla środowiska bezołowiowe lutowanie reflow: ergonomiczna konstrukcja, odpowiednia do lutowania SMT i elementów wtykowych oraz spełnia wymagania pracowników lutowania bezołowiowego. Automatycznie reguluj obszar natrysku, kontrola w pętli zamkniętej, elektroniczna regulacja prędkości. System operacyjny WIN95/98 w języku chińskim i angielskim, wygodny dialog człowiek-komputer i przyjazny interfejs.
| Model | HS-S5331R |
|---|---|
| Napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Materiały | Wysokiej klasy aluminium |
| Średnica drutu lutowniczego | 0,6~1,0mm |
| Prędkość przesuwu X/Y1/Y2/Z | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Prowadnica liniowa | Prowadnica wysokiej precyzji marki Taiwan |
| Powtórz dokładność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne za pomocą pilota |
| System kontroli | Płyta kontrolna |
| Przechowywanie programu | Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania, a pojedynczy plik przetwarzania może zajmować do 3 MB miejsca (pięć tysięcy punktów przetwarzania) |
| Przestrzeń dyskowa pliku | Ręczne pudełko 256 MB, karta offline 32 MB, pojedynczy plik przetwarzania do 3 MB miejsca (100 000 punktów przetwarzania) |
| Obsługa dokumentów | Format CAD/dwg |
| Czyszczenie żelaza cynowego | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przeciąganie |
| Waga | 85 kg |
| Wymiar maszyny | 680*585*800mm |


![]()
![]()
![]()