| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D441 |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| Model | HS-D441 |
|---|---|
| Zasilanie | 110V/220V 50-60Hz 350W |
| Wskaźnik mieszania kleju | 11-10:1/Kustomowalne |
| Szybkość dystrybucji | 10-150g/5s (w zależności od stosunku kleju 1:1) |
| Dokładność podawania | Ilość kleju ±1%, stosunek kleju ±1% |
| Zakres pracy X/Y/Z | 400*400*100mm (osio Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy + pas czasowniczy |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzorzec | Linie, koła, łuki, ciągłe ścieżki, 3D interpolacja liniowa |
| Dokładność gotowania | Ilość ±1%, stosunek: ±1% |
| Programowanie | Wskazówka |
| Kontrola | PLC |
| Funkcja zabezpieczająca przed wyciekiem | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Wsparcie dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Waga | 40 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 616*685*645 mm |