| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-200A |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
DC24V Ładowalne 100 kg pojemność ładunkowa Gumowe opony sterowane automatycznie
Wprowadzenie
Jako opcja ekonomiczna, wózek AGV wykorzystuje baterie jako źródło energii i jest w stanie dokładnie przemieszczać się do z góry ustalonej pozycji, podążając za przewodnikiem taśmą gumową.Jego unikalny projekt stacji przesyłowej pozwala użytkownikom na swobodną konfigurację, co znacznie zwiększa wygodę transferu materiału, znacznie zmniejszając w ten sposób wkład siły roboczej i osiągając efektywny przepływ pracy.
Cechy
1Pojemność ładunkowa: standardowa pojemność ładunkowa wynosi 100 kg, natomiast usługa jest dostosowana do różnych wymagań klientów.
2Żywotność baterii: przyjmując technologię akumulatorów ładowalnych, gdy bateria jest w pełni naładowana, wózek może kontynuować pracę przez cały dzień, zapewniając efektywną i ciągłą pracę.
3Wybór typu baterii: baterie ołowiowo-kwasowe i baterie litowe są dostępne dla klientów do wyboru zgodnie z ich własnymi potrzebami.Oba rodzaje akumulatorów obsługują ładowanie w celu zapewnienia ciągłego zasilania energią.
4Ustawienie kierunku ruchu: kierunek ruchu wózka jest elastyczny i regulowany, a fabryka może łatwo wkleić taśmy klejące, aby poprowadzić ścieżkę ruchu wózka.
5. Oznaczanie terminala: terminal jest oznakowany przez przyklejanie czarnej taśmy na taśmie klejącej, co sprawia, że obsługa jest bardziej intuicyjna i łatwa.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Samochód transportowy AGV |
| Model | HS-200A |
| Wymiar maszyny | 760*420*350 mm |
| Metoda przewodnicza | kierownictwo gumowe |
| Metoda jazdy | Dwóchokołowe napędzenie różnicowe |
| Pojemność ładunkowa | 100 kg ((lub na zamówienie) |
| Moc napędowa | DC24V |
| Prędkość ruchu | 0-50 m/min |
| Promień obrotu | min 800 mm ((korpus samochodu) |
| Dokładność nawigacji | ± 10 mm |
| Nieprzerwany czas pracy | >24h |
| Zmiana klasyfikacji | 3-5 stopni. |
| Zatrzymać dokładność | ± 10 mm |
| Wysokość podnoszenia | 50 mm |
| Metoda ładowania baterii | Ręczne ładowanie |
| Zakres indukcji bezpieczeństwa | ≤ 3m, może być regulowany |
| Odległość hamulca awaryjnego | < 20 mm |
| Akumulator | Bateria Li |
| Alarm |
alarm świetlny i dźwiękowy
|
![]()
![]()
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) łączy elitarny zespół techniczny badawczo-rozwojowy i zespół badawczo-rozwojowy marketingowy z doświadczeniem bojowym.wgląd w trendy rozwoju produktów, a także zobowiązują się do ciągłej aktualizacji technologii i innowacji produktów w celu zaspokojenia stale zmieniających się potrzeb klientów.Technologia prędkości ręcznej zawsze była na czele innowacji, i z powodzeniem stworzył efektywne kosztowo serię produktów, aby pomóc klientom osiągnąć oszczędności kosztów i optymalizację pracy, jednocześnie znacząco poprawiając wydajność produkcji.