| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-D331AB |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk tygodniowo |
| POZYCJA | SPECYFIKACJA |
|---|---|
| Stosunek mieszania kleju | 1:1-10:1/Możliwość dostosowania |
| Prędkość dozowania | 10-150g/5s (na podstawie proporcji kleju 1:1) |
| Precyzja dozowania | Ilość kleju ±1%, Proporcja kleju ±1% |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300*300*100mm (oś Z może być obracana) |
| Prędkość XYZ | Maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy + Pasek zębaty |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Wzór | Linie, okręgi, łuki, ścieżki ciągłe, interpolacja liniowa 3D |
| Precyzja zalewania | Ilość ±1%, Stosunek: ±1% |
| Metoda obsługi | Automatyczna |
| Programowanie | Panel sterowania |
| Sterowanie | Karta kontrolna |
| Funkcja zapobiegania wyciekom | Zawór z urządzeniem próżniowym |
| Waga | 65 kg |
| Wymiary (dł.*szer.*wys.) | 716*585*645 mm |
| Zasilanie | 220V 50-60Hz 350W |