|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-300 |
| Woltaż | 110 V/220 V (opcjonalnie) |
| Moc | 100 W |
| Efektywna długość cięcia | 5-360mm |
| Rozmiar ostrza | Ostrze okrągłe φ125*3mm, Ostrze liniowe 360*45*6mm |
| Materiał ostrza | Importuj wysokiej jakości narzędzie ze stali szybkotnącej |
| Prędkość oddzielania | 300 mm/s |
| Grubość wycięcia w kształcie litery V | 1/3 zarządu |
| Szerokość oddzielająca | Najlepiej 1-200 mm |
| Rozmiar maszyny | 620*320*450mm |
| Waga | 50 kg |