|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Precyzyjny robot do automatycznego lutowania z prowadnicą liniową Hiwin
Wprowadzenie
Ta automatyczna lutownica biurkowa to produkt cieszący się dużą popularnością, który wykorzystuje skrzynkę do nauki do ręcznego programowania, przyjmuje wysokiej jakości silnik krokowy i pasek rozrządu do napędzania maszyny. Maszyna ma opcje dla pojedynczego lub podwójnego stanowiska roboczego, a także standardowy zakres ruchu wynosi 300*300 mm, może być dostosowana do wymagań klienta.
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI. Układ scalony. Układ scalony kombinacji temperatury. CSP. BGA itp.
2. Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. Ogólne urządzenia gospodarstwa domowego: DVD, sprzęt audio, samochodowe systemy nawigacyjne, komputery osobiste, takie jak aparaty fotograficzne, zegary elektroniczne i zegarki, kalkulatory PDA do kserokopii, telewizory LCD. Urządzenia medyczne
4. Ogólne dobra konsumpcyjne: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, płyty CD, baterie itp.
5. precyzyjne maszyny/produkty elektryczne: VTR.
Cechy
1. Operacja 4-osiowa, ruch obrotowy X/Y/Z i R, osiągający spawanie pod wieloma kątami.
2. Maszyna posiada funkcję automatycznego czyszczenia, a grot lutownicy jest wolny od azotu, co jest bardzo bezpieczne i przyjazne dla środowiska,
3. Tajwańska prowadnica liniowa temperatury powierzchni morza jest używana do systemów przemieszczania obrabiarek, z wysoką precyzją i dokładnością.
4. System sterowania maszyną może być wykonany przy użyciu bardzo dojrzałej płyty sterującej, a także można użyć PLC.
5. Wyrównaj kluczową pozycję produktu z głowicą żelazka jako punktem odniesienia, naciśnij klawisz Enter, a program automatycznie wygeneruje punkt w systemie, a następnie ustaw dane dla tego punktu itp.
6. Przyjęcie wysokiej precyzji silników krokowych i synchronicznych systemów napędu pasowego, zaawansowanych algorytmów sterowania ruchem, skutecznie poprawiających dokładność pozycjonowania ruchu i powtarzalność.
7. Maszyna posiada funkcję automatycznego czyszczenia, która może sprawić, że lutowanie będzie bardziej stabilne i przedłuży żywotność lutownicy.
8. Wyposażony w ręczny panel do nauki LCD, jest łatwy do programowania, bardzo dokładny i łatwy do nauczenia.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| Napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y/Z | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Prowadnica liniowa | Tajwańska prowadnica wysokiej precyzji |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Panel do nauki |
| System sterowania | Płyta sterująca |
| Przechowywanie programu |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania a pojedynczy
plik przetwarzania może zajmować do 3 MB miejsca
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Miejsce do przechowywania plików |
Ręczne pudełko 256 MB, karta offline 32 MB, pojedynczy plik przetwarzania do
3 MB miejsca (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Obsługa dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/ciągnione |
| Waga | 48 kg |
| Wymiary maszyny |
520*585*800mm |
![]()
![]()
Shenzhen HanSome Technology Co.,Ltd (HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który pracował wiele lat w firmie EMS, początkowo specjalizowaliśmy się w sprzęcie do obsługi PCB, następnie opracowaliśmy maszynę do rozdzielania PCB i maszynę do czyszczenia SMT. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. Badań i Rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, który chwyta kierunki rozwoju produktów, aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągłym zmieniającym się wymaganiom. W ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i eksplorowaliśmy, aby tworzyć opłacalne produkty, które pomogą naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.