| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-120ST |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Wodaodporny sprzęt czyszczący SMT 38L z systemem stałej temperatury
Cechy
1, Efekt oczyszczania przetwornika o dużej mocy znacząco, użyteczne obserwacje makroskopowe;
2, po czyszczeniu przedmiotów świecić światło;
3, czas uruchomienia cyfrowego sterownika LCD;
4, Stal nierdzewna i pokrywa, pęcherz, bardziej wysokiej klasy;
5, Wodotwórcze właściwości znacznie poprawione, więcej produktów bezpieczeństwa trwa;
6System o stałej temperaturze z ogrzewaniem.
Specyfikacja
| Model | HS-120ST |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 28/40 kHz |
| Materiał zbiornika | Słup do pieczętowania ze stali nierdzewnej SUS304 |
| Pojemność zbiornika | 38L |
| Czasomierz | 1~99 min regulowane |
| Ogrzewacz | 0 ~ 80°C regulowane |
| Władza | Przejście prądem prądowym 100 ~ 120 V, 60 Hz/przejście prądem prądem prądowym 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 40~600 W regulowane, 12 przetworników |
| Moc ogrzewania | 1500 W |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Wymiar kształtu | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| P.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
Urządzenie ultradźwiękowe
1, metoda montażu ultradźwiękowego: płytka uderzeniowa zamontowana na dnie;
2, 72 wibratory są zainstalowane na dnie zbiornika; moc ultradźwiękowa: 0-3600W można regulować
3, moc ultradźwiękowa: 0 ~ 1800W * 2 zestawy (nieprzerwanie regulowane), częstotliwość ultradźwiękowa 28 / 40KHz
4, przetwornik ultradźwiękowy przyjmuje czystą przemysłową głowicę uderzeniową importowaną z Korei Południowej, która ma dużą moc czyszczenia i długą żywotność;
5, Przyjmując najnowszą technologię klejenia z Korei i importowane specjalne klej, aby zapewnić lepszą wydajność klejenia pomiędzy przetwornikiem a powierzchnią wibrującą.stabilna wydajnośćWszystkie przetworniki są wzmocnione i wyposażone w druty wysokiej częstotliwości.
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
O nas:
Shenzhen HanSome Technology Co., Ltd ((HSTECH) została założona w 2012 roku przez profesjonalnego i doświadczonego inżyniera, który przez wiele lat pracował w firmie EMS, specjalizowaliśmy się w urządzeniach do obsługi PCB na początku,Następnie opracowujemy maszyny PCB i SMT.. HSTECH posiada nie tylko profesjonalny zespół techniczny ds. badań i rozwoju, ale także wychodzący i doświadczony zespół marketingowy ds. badań i rozwoju, rozwijania kierunków rozwoju produktów,aktualizuje produkty i techniki, aby sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiomW ostatnich latach zawsze wprowadzaliśmy innowacje i wykorzystaliśmy, aby tworzyć efektywne kosztowo produkty, aby pomóc naszym klientom zaoszczędzić koszty i pracę, jednocześnie poprawiając wydajność produkcji.
HSTECH postawił sobie za cel "wysoką jakość i inteligentność", która opiera się na koncepcji " zorientowanej na jakość i zorientowanej na klienta" i łączy w sobie cechy branżowe,Inteligentna technologia przekonuje do inteligentnej fabrykiJeśli chodzi o obsługę posprzedażową, nalegamy na "odpowiedzialność", będziemy reagować od razu, gdy otrzymamy wysokiej jakości opinie, i obsługujemy naszych klientów przez cały czas.