| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-600 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | 9000~12000usd/set |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 30 zestawów miesięcznie |
Artykuł danych o pneumatycznym czyszczeniu szablonów HS-600.pdf...
Sprzęt do czyszczenia SMT Automatyczny czyściciel stencil w/ 3-poziomowy system filtrów
Cechy
1Maszyna przyjmuje wysokiej jakości SUS 304 ciało ze stali nierdzewnej, które jest trwałe, stabilne i ma piękny wygląd.
2Napędzany przez sprężarkę powietrza, nie wymaga prądu, bardzo bezpieczny i nieszkodliwy dla ludzkiego ciała.
3Ma funkcje czyszczenia i suszenia, jedną kliknięcie i automatycznie suszy szablon po czyszczeniu.
4Dwa zestawy prętów, czyszczenie 360 stopni, wysokiej jakości dysze, brak ślepych kątów, wystarczające ciśnienie.
5. wyposażony w przewody wprowadzające i wyprowadzające rozpuszczalnik.
6Trójstopniowy system filtracji, 10um, 5um, 1um, odzyskiwanie rozpuszczalnika do czyszczenia, wysoka efektywność kosztowa, oszczędność energii.
Po umieszczeniu szablonu w bezpiecznym czystym pomieszczeniu, zostanie zamknięty.
8Modułowa konstrukcja, automatyczny sifony rozpuszczalników i rozładowania, w pełni zautomatyzowane działanie, bardzo wydajny.
9Łatwe w utrzymaniu, z otwartą pokrywą operator może łatwo wymienić filtr.
Specyfikacja
| Model | HS-600 |
| Zasilanie | Kompresor powietrza |
| Zastosowanie | Sztabki,metalowe siatki, stalowe siatki,ekran kopera,ekran gule |
| Rozmiar szablonu | Standardowe 29 cali i poniżej, 740*740*40 mm |
| Rozpuszczalnik do czyszczenia | Alkohol |
| Pojemność płynu czyszczącego | Maksymalnie 45L, Min20L |
| Najlepszy płyn czyszczący z wykorzystaniem objętości | 40 l |
| Zużycie płynów | 120 ml/pc |
| Metoda czyszczenia |
Wstrzyknięcie ciśnienia dwustronne i powietrze pod ciśnieniem |
| Czas czyszczenia | 2~4 min. Kształt i miedziany ekran |
| Czas suszenia | 2 do 5 min. |
| Zewnętrzne dopływ powietrza | 0.4Mpa~0.6Mpa |
| Ilość powietrza dla konsumentów | 400~600L/min |
| Wielkość wylotu powietrza | φ125*25 mm |
| Tryb filtrowania odpadów lutowych | 3 poziomy filtra ((10um,5um,1um) |
| Waga | 305 kg |
| Wymiar maszyny | 980MM(L) * 700MM(W) * 1730MM(H) |
Wydajność czyszczenia
![]()
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
Profil spółki
Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem sprzętu do obsługi płyt SMT (ładowarka, rozładowarka, bufor, przenośnik itp.),Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejFirma zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych sMT/THT.opiera się na zaawansowanej technologii i stara się jak najlepiej dostarczać naszym klientom wysoce wydajne i niezawodne obsługiwanie płytJednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze rozumie kierunek rozwoju inteligentnej fabryki, aktualizuje produkty i rozwiązania techniczne zgodnie z zapotrzebowaniem rynku,dążenie do automatyzacji i efektywnego cenowo produktu przez cały czas, wykonujemy również OEM na podstawie różnych potrzeb naszych klientów.