| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Maszyna do ładowania 90 stopni PCB do obsługi magazynów linii produkcyjnej SMT
Zastosowanie
Ta jednostka jest używana na początku linii produkcyjnej SMT do transportowania PCB z magazynów do linii, jest to ładowarka PCB typu 90 stopni,
Jest specjalny dla oszczędzania przestrzeni fabryki.
Cechy
1Projekt modułu.
2Stabilność zwiększona przez solidną konstrukcję.
3Test ramienia ekonomicznego.
4, Gładkie i równoległe regulacje szerokości.
5Trzy magazynki.
6, górne i dolne zaciski pneumatyczne do zabezpieczenia półki magazynu.
7Nie ma gwarancji na złamanie PCB podczas załadunku i rozładunku.
8- Kompatybilny z SMEMA.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do ładowania płyt PCB o temperaturze 90 stopni |
| długość maszyny | 1200 mm lub 900 mm |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Czas wymiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Ilość magazynu | 3 sztuk |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Stan światła | 3 kolorowy wyświetlacz |
| Sygnał | SMEMA |
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
Profil spółki
Shenzhen Hansome Technology Co.,Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem sprzętu do obsługi płyt SMT (ładowarka, rozładowarka, bufor, przenośnik itp.),Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejFirma zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych sMT/THT.opiera się na zaawansowanej technologii i stara się jak najlepiej dostarczać naszym klientom wysoce wydajne i niezawodne obsługiwanie płytJednocześnie nasz doświadczony zespół inżynierów zawsze rozumie kierunek rozwoju inteligentnej fabryki, aktualizuje produkty i rozwiązania techniczne zgodnie z zapotrzebowaniem rynku,dążenie do automatyzacji i efektywnego cenowo produktu przez cały czas, wykonujemy również OEM na podstawie różnych potrzeb naszych klientów.