| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Nazywamy tego robota lutowniczego maszyną lutowniczą 5-osiową, opartą na robocie lutowniczym 4-osiowym i dodatkowo osi obrotu R 360 stopni, dzięki czemu ma większy zakres lutowania.
Lutowanie to proces łączenia części metalowych za pomocą różnych stopów topliwych (lutów). Temperatura topnienia lutu jest niższa niż temperatura topnienia materiału, który ma być lutowany, dzięki czemu elementy tworzą kontakty międzycząsteczkowe poprzez swoje powierzchnie bez topienia, aby zakończyć lutowanie.
Lutowanie można podzielić na lutowanie miękkie i lutowanie twarde. Temperatura lutowania miękkiego jest niższa niż 450℃, a temperatura lutowania twardego jest wyższa niż 450℃. Lutowanie twarde jest zwykle stosowane do metali takich jak srebro, złoto, stal i miedź. Jego punkty lutowania są znacznie mocniejsze niż lutowanie miękkie, a jego wytrzymałość na ścinanie jest 20 do 30 razy większa niż w przypadku lutowania miękkiego. Termin lutowanie jest ogólnie używany dla powyższych dwóch typów połączeń termicznych, ponieważ w obu przypadkach stopiony lut jest wprowadzany w wydłużoną szczelinę między dwiema czystymi i bliskimi powierzchniami stałych metali, które mają być zainstalowane.
W pełni automatyczne maszyny do spawania szeregowego i w pełni automatyczne maszyny do spawania monolitycznego mają następujące zalety w porównaniu ze spawaniem ręcznym:
| Model | HS-S5331R |
| Zasilanie | Sterownik Meanwell AC110V/220V |
| Ciśnienie powietrza | 0,45-0,5 MPa |
| Oś | 5 |
| Zakres ruchu | X 500mm |
| Y1 300mm | |
| Y2 300mm | |
| Z 100mm | |
| R 360 stopni | |
| Prędkość ruchu | X/Y1/Y2 1-600mm/s |
| Z 1-300mm/s | |
| R 1-100mm/s | |
| Metoda transportu | Prowadnica liniowa |
| Powtarzalność | ±0,05 mm |
| Nośność platformy | 10 kg |
| Nośność osi Z | 5 kg |
| Rozmiar platformy Y | 190*150mm |
| Moc grzałki | 150W |
| Tryb edycji | Panel ręczny |
| Pojemność programu | 99 |
| Port komunikacyjny | RS232 |
| Podawanie | Pojedynczy system podawania cyny |
| Średnica cyny lutowniczej | 0,3-1,5 mm |
| Wymiar maszyny | 720*580*645mm |
| Waga netto | 65 kg |
![]()
![]()
![]()