| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460-CY |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-460-CY |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V lub AC110V 50/60Hz |
| Rozmiar PCB | 50×50~500×460mm |
| Regulacja szerokości | Obsługa za pomocą korby ręcznej |
| Kierunek PCB | Od lewej do prawej lub od prawej do lewej |
| Wysokość przenoszenia | 900 ± 20 mm |
| Prędkość przenoszenia | 0,5-20 metrów na minutę regulowana |
| Bok stały toru | Strona przednia stała (opcjonalnie strona tylna stała) |
| Długość maszyny | 0,5M/0,6M/0,8M/1M/1,5M |
| Opcje | Światło, wentylator, lupa, osłona, inspekcja |