| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Automatyczna maszyna do lutowania płyt PCB, używana zamiast tradycyjnego ręcznego lutowania.automatyczne podawanie drutu lutowego, maszyna automatycznie lutowanie produktów zgodnie z ustawionymi programami.
Automatyczna lutownia jest w pełni regulowana w trzech wymiarach, dzięki czemu lutowanie żelaza i drutu cynowego nie wymaga rąk fałszywego operatora.i ramiona mogą być regulowane do dowolnej pozycji lutowania chcesz. Automatyczny system podawania cyny: wystarczy lekko nacisnąć przełącznik stopniowy, a drut cynowy zostanie automatycznie przedłużony do końca lutownicy z stałą prędkością i ilością.Temperatura: Ręczne cyfrowe ustawienie temperatury jest jasne na pierwszy rzut oka, a stosuje się tryb automatycznego sterowania stałą temperaturą.Wysoce niezawodny design metalowy w trybie antystatycznym zapewnia bezpieczeństwo elementów wrażliwych na spawanieŁatwy i elastyczny, nie zajmuje miejsca, temperatury, prędkości podawania cyny, wielkość punktu cyny jest regulowana.50% oszczędności siły roboczejZ powodów zdrowotnych należy używać przyjaznego środowisku drutu cynkowego bez ołowiu, szczególnie odpowiedniego do spawania i dokowania różnych złączy elektronicznych, strun świetlnych LED,wtyczki kabli wideo i audio, kable słuchawkowe, kable danych komputerowe, małe płyty obwodów i małe elementy elektroniczne w środku paska drutu.
Maszyna lutownicza na gorące powietrze przyjmuje bardzo niezawodną konstrukcję metalowego trybu antystatycznego, co czyni spawanie elementów wrażliwych bezpieczniejszym.i wszelkie regulacje wszechstronnego kanału dostaw cyny. Dostęp cyny jest łatwy do kontrolowania. Początkujący mogą zaoszczędzić 50% siły roboczej w ciągu dwóch godzin, jeśli są biegli. Doskonała transfer technologii spawania, lekki i elastyczny, nie zajmuje miejsca.Ta maszyna lutowa jest szczególnie odpowiednia do spawania i dokowania różnych złączy elektronicznych, wtyczki kabli wideo i audio, kable słuchawkowe, kable danych komputerowe, małe płyty obwodów i małe elementy elektroniczne w środku paska drutu.
Maszyna lutowania bez ołowiu zastąpienie lutowania ołowiu jest trendem rozwoju sprzętu w przemyśle elektronicznym.projektowanie ergonomiczne, nadaje się do lutowania elementów SMT i wtykowych i spełnia wymagania pracowników lutowania bez ołowiu.System operacyjny WIN95/98 w języku chińskim i angielskim, wygodny dialog człowiek-komputer i przyjazny interfejs.
| Model | HS-S5331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Materiały | Aluminium wysokiej klasy |
| Średnica drutu lutowego | 00,6~1,0 mm |
| X/Y1/Y2/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | Format CAD/dwg |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 85 kg |
| Wymiar maszyny | 680*585*800 mm |


![]()