| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | RT-330 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Atrybut | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Router PCB w trybie offline |
| Metoda oddzielania | Automatyczne |
| napięcie | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Ładowanie | Podręcznik |
| Wysokość górnej części | 40 mm (maksymalnie) |
| Ostrza do wyciągania paneli | Wysokiej jakości ostrze gilotynowe |
| Zakres grubości | 00,6-4,0 mm |
| Użycie | Płyty aluminiowe, płyty LED |
| Wydajność szerokość cięcia | 0-360 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Dodatkowe cechy | Bit Routing, PCB Router, V-Cut |