| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-T460 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Ten wózek do przechowywania i obrotu PCB jest używany w fabryce produkcyjnej SMT. Wózek ma dwie opcje szerokości: 350 mm i 460 mm. Wykonany jest z materiałów antystatycznych i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Standardowy wózek obrotowy ma 4 ramki, odległość między każdą ramką jest regulowana, a standardowo może pomieścić 3 warstwy PCB, każda warstwa może pomieścić maksymalnie 100 sztuk PCB.
Ten antystatyczny wózek obrotowy PCB jest szeroko stosowany w przetwarzaniu SMT, maszynach, motoryzacji, sprzęcie AGD, przemyśle lekkim, elektronice i innych przedsiębiorstwach produkcyjnych. Jest odporny na kwasy i zasady, olej, brud, nietoksyczny i bez smaku. Może być używany do przechowywania płyt PCB, łatwy do czyszczenia i wygodny do obrotu płyt PCB. Ułożone schludnie dla łatwego zarządzania. Jego rozsądna konstrukcja i doskonała jakość są odpowiednie do transportu, dystrybucji, przechowywania, dystrybucji i przetwarzania w logistyce fabryki SMT.
| Całkowity rozmiar | 900*540*1260mm, |
| Odpowiedni rozmiar PCB | maksymalna szerokość 460mm |
| Pojemność przechowywania PCB | Standardowo może pomieścić maksymalnie 300 sztuk |
| Gniazdo prowadzące boczne | Głębokość 3,0 mm, szerokość 5,0 mm, skok 10 mm |
| Rezystancja powierzchniowa | 106Ω-109Ω |
| Odporność na ciepło | 80 °C/120°C/200°C |
| Regulacja szerokości | Śledzenie zębate / klipsy |
| Górny i dolny panel podstawy | Materiał metalowy |
| Typ | Antystatyczny |
| Waga pojedyncza | 34kg |