| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-ZJ350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Sprzęt do obsługi ekranu dotykowego PCB 90 stopni przenośnik obracający PCB do montażu elektronicznego
To urządzenie do obróbki PCB służy do przekierowywania kierunku przepływu PCB na linii produkcyjnej ((90°, 180°, lub 270°)
1, zamknięta konstrukcja z wbudowanym ograniczaczem momentu obrotowego zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.
2Górne osłony sejfu można otwierać przy każdym dostępie do sprzętu podczas konserwacji.
3Użyj przyjaznego przycisku.
4, płynne i precyzyjne obrotowe.
5Minimalizuj przerwy między przenośnikami.
6, przepływy ruchu PCB mogą być dostosowane.
7, Gładka i równoległa regulacja szerokości ((szruby ołowiane).
8- Kompatybilny z SMEMA.
9Program sterowania PLC.
10Pas łatwo wymienić.
11Gęsta konstrukcja dna, aby zapobiec przesunięciu
12. Zaprojektowanie przeciwzablokowania
| Funkcja | Ta jednostka służy do przekierowywania kierunku przepływu PCB na linii produkcyjnej ((90°, 180°, lub 270°) |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-ZJ350 | HS-ZJ500 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~500*350 mm | 50*50~500*500 mm |
| Wymiar maszyny | 700*750*1200 mm | 840*890*1200 mm |
| Waga | 150 kg | 180 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()