| Nazwa marki: | HSTECH |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Nazwa produktu | Maszyna do rozmrażania pasty lutowniczej |
| Zasilanie | AC 110 V/220 V, 50/60 Hz |
| Ciśnienie powietrza | 0,4 MPa |
| Puszki robocze | 4 zbiornik |
| Wymiary maszyny | 500*520*320mm |
| Waga | 30 kg |
Zegar rozgrzewania pasty lutowniczej może z łatwością kontrolować czas nagrzewania pasty lutowniczej, co pozwala zaoszczędzić wiele czasu na rejestrowanie czasu powrotu pasty lutowniczej do temperatury otoczenia po wyjęciu z chłodni. Jest to skuteczny sposób kontrolowania temperatury pasty lutowniczej, sprawdzania aktywności pasty lutowniczej, sprawdzania jakości druku, lepszej kontroli planu produkcji i poprawy wydajności produkcji.