| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SP-6N |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
6 Praca Schneider Tank Solder Paste Thawing Machine do montażu elektronicznego
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do rozmrażania pasty lutowej |
| Model | HS-SP-6N |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 0.4Mpa |
| Pozostałe | 4 zbiorniki |
| Wymiar maszyny | 700*300*230 mm |
| Waga | 18 kg |
Wprowadzenie
Maszyna do wygrzewania pasty lutowej może łatwo kontrolować temperaturę pasty lutowej i czas rozgrzewania,który może zaoszczędzić dużo czasu na zapisanie czasu pasty lutowej z powrotem do temperatury otoczenia po wyjęciu z pokoju chłodniczego. Jest to skuteczny sposób kontrolowania temperatury pasty lutowej, upewnienia się o aktywności pasty lutowej, zapewnienia jakości druku, lepsza kontrola planu produkcji,poprawa efektywności produkcji.
Cechy