| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-S5331R |
| Napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y1/Y2/Z | Maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek zębaty |
| Prowadnica liniowa | Prowadnica wysokiej precyzji marki Taiwan |
| Powtarzalność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z pilotem do nauczania |
| System sterowania | Płytka sterowania |
| Przechowywanie programu | 1000 zestawów danych przetwarzania, pojedynczy plik do 3 MB (5000 punktów przetwarzania) |
| Przestrzeń dyskowa | Ręczna skrzynka 256 MB, karta offline 32 MB, pojedynczy plik do 3 MB (100 000 punktów przetwarzania) |
| Obsługa dokumentów | CAD |
| Czyszczenie cyny | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/ciągnione |
| Waga | 60 kg |
| Wymiary maszyny | 680*585*800mm |