| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-800 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Model | HS-800 |
|---|---|
| Pojemność ogrzewania | Górne ogrzewanie 1200W (maksymalnie), dolne ogrzewanie 1200W (maksymalnie) |
| Podgrzewanie z dołu | IR 5000W |
| Kontrola temperatury | Termokopla typu K, sterowanie pętlą zamkniętą |
| Metoda lokalizacji | Otwór zewnętrzny lub lokalizacyjny |
| Ogólne wymiary | 970 mm × 700 mm × 830 mm |
| Pojemność rozmiaru PCB | 650 mm × 610 mm |
| Zakres wielkości BGA | Maksymalnie 80 mm × 80 mm, minimalnie 1 mm × 1 mm |
| Zakres grubości PCB | 0.3 - 5 mm |
| Zwiększona dokładność | ± 0,01 mm |
| Maszyna | 140 kg |