|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S5331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Wysokiej wydajności Shinano Motor Timing Belt Automatyczny Robot Lutowniczy
Wprowadzenie
Ten automatyczny robot lutowniczy złożony z wysokiej jakości części, napędzany przez silnik stopniowy i pas czasowy, przez dostosowany Jig do naprawy lutownicy PCB, temperatury automatycznego ogrzewania,do temperatury specyficznej, automatyczne podawanie drutu lutowego do końcówki lutowej, a następnie końcówka lutowa automatycznie porusza się zgodnie z ustawionymi programami.Ta maszyna jest komputerem typu desktopowego., jest powszechnie stosowany w spawaniu drutu PCB, spawaniu wtyczek ładowarki, spawaniu złączy, spawaniu terminali prądu stałego, łączeniu pasów świetlnych LED i innych dziedzinach.Automatyczne roboty lutowe zastępują ręczne spawanie w celu poprawy wydajności pracy i poprawy jakości spawania.
Cechy
1, Automatyczne ogrzewanie z regulatorem temperatury, automatyczne podawanie drutu lutowego
2, napędzany przez silnik krokówkowy i pas czasowy, programowanie ręczne.
3Słynna marka Hiwin przewodnik liniowy, wysoka dokładność pracy.
4Szary kolor, to bardzo odpowiedni kolor w fabryce elektroniki.
5, typu Tobletop, łatwy do przenoszenia i utrzymania.
6Wysoka wydajność, utrzymywanie maszyny w ciągłym działaniu.
7, elastyczne lutowanie, dostępne do lutowania miejscowego, lutowania oporowego i innych funkcji.
8, Dostępne części opcjonalne.
9Uczyć programowania, może zapisać maks 99 grup programów,
10System filtrów oczyszczania dymu, wydłużenie żywotności lutownicy, poprawa jakości lutownictwa.
11, Maszyna z automatyczną funkcją czyszczenia, która może uczynić przetwarzanie lutowania bardziej stabilnym i wydłużyć żywotność żelaza lutowego.
Specyfikacja
| Model | HS-S5331R |
| napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y1/Y2/Z | 500*300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y1/Y2/Z prędkość ruchu | maks. 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy. |
| Przewodnik liniowy | Tajwański znak wysokiej precyzji |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Programowanie ręczne z zawieszeniem nauczania |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania i jeden
plik przetwarzania może zajmować do 3M miejsca przechowywania
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Przestrzeń do przechowywania plików |
Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik do przetwarzania
Przestrzeń magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Dokumenty uzupełniające | CAD |
| Czyszczenie żelaza i cyny | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 60 kg |
| Wymiar maszyny |
680*585*800 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()