| Nazwa marki: | GKG |
| Numer modelu: | G5 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Drukarka SMT do lutowania pastą z dwiema niezależnymi silnikowanymi głowicami drukarskimi i prędkością druku 6-200 mm/s
Specyfikacja
| Model | G5 |
| Rozmiar szablonu | 370x370mm ((min rozmiar) |
| 737x737mm (maksymalny rozmiar) | |
| 20-40 mm (tłuszcz) | |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400x340 mm |
| Min rozmiar PCB | 50x50 mm |
| grubość PCB | 00,4-6 mm |
| Tłuszcz PCB | maksymalnie 1% przekątnej PCB |
| Wysokość transportu | 900±40 mm |
| Kierunek transportu | L-R, R-L |
| Prędkość transportu | maks. 1500 mm/s, można go regulować |
| Sposób transportu | Jeden etap |
| Zmiana wielkości | automatyczne |
| Interfejs I/O | SMEMA |
| Pozycjonowanie PCB (metoda wsparcia) | Magnetyczna szpilka/bloku oporowego/tabeli do góry i do dołu |
| System zaciskania PCB |
Patentowane nad górnym/bocznym zaciskiem
|
| Głowa drukująca |
Dwie niezależne głowice drukarskie z napędem
|
|
Ciśnienie w wyciśnięciu
|
0.5 ~ 10 kg (kontrolę programu)
|
|
Prędkość drukowania
|
6-200 mm/s
|
|
Tryb drukowania
|
Raz / dwa razy
|
|
Rodzaj wyciekacza
|
Gumowe / stalowe ostrze szczotkowe ((Równik 45°/55°/60°)
|
|
System czyszczenia
|
Wzmocnione wchłanianie próżni, suchy, mokry, próżni trzy tryby
|
|
CCD FOV
|
8x6 mm
|
| Zakres regulacji maszyny |
X: ± 3 mm, Y: ± 7 mm, θ: ± 2°
|
| Wizja |
Patrz w górę/dolno Struktura optyczna/CCD/geometria Pattern-match
|
Specyfikacja całej maszyny
|
Dokładność pozycji powtarzania
|
± 0,01 mm
|
|
Dokładność druku
|
±0,025 mm
|
|
Czas cyklu
|
< 8 sekund
|
|
Zmiana produktu
|
Stary: <3 min, nowy: <5 min |
|
Zaopatrzenie w powietrze
|
4~6 kgf/cm
|
| Zasilanie |
AC:220±10%,50/60HZ, 2,5 kW
|
| Metoda kontroli | PC |
| System operacyjny |
Windows XP/Win7
|
|
Wymiary maszyny
|
1140 ((L) x 1364 ((W) x 1404 (H) mm
|
|
Maszyna
|
Około 1000 kg. |
Cechy
1Stabilny i łatwy do regulowania, może szybko dostosować wysokość podnośnika szpilki PCB o różnej grubości.
![]()