|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| Napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300x300x100mm |
| Oś R | Obrót o 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y/Z | Maksymalnie 300mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy z paskiem zębatym |
| Prowadnica liniowa | Wysokiej precyzji prowadnica marki Taiwan |
| Dokładność powtarzalności | ±0.02mm |
| Programowanie | Panel sterowania |
| System sterowania | Płyta sterująca |
| Pamięć programów | 1000 zestawów danych przetwarzania, pojedynczy plik do 3MB przestrzeni (5000 punktów przetwarzania) |
| Przestrzeń pamięci plików | Skrzynka ręczna 256MB, karta offline 32MB, pojedynczy plik przetwarzania do 3MB przestrzeni (100 000 punktów przetwarzania) |
| Obsługa dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie cyny lutowniczej | Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB + RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przeciągane |
| Waga | 48kg |
| Wymiary maszyny | 520x585x800mm |