|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
|---|---|
| napięcie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Zakres pracy X/Y/Z | 300*300*100 mm |
| Oś R | 360 stopni |
| X/Y/Z Prędkość ruchu | Maksymalnie 300 mm/s |
| System napędowy | Silnik stopniowy, pas czasowy |
| Przewodnik liniowy | Wysoce precyzyjny przewodnik z Tajwanu |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programowanie | Wisiorek nauczyciel |
| System sterowania | Płyty sterujące |
| Przechowywanie programów | Tysiąc zestawów danych do przetwarzania, pojedynczy plik do 3M miejsca przechowywania (pięć tysięcy punktów przetwarzania) |
| Przestrzeń dla plików | Skrzynka ręczna 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik przetwarzający do 3M powierzchni przechowywania (100,000 punktów przetwarzania) |
| Wsparcie dokumentów | CAD, CorelDRAW |
| Czyszczenie cyny żelaza | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przesunięcie |
| Waga | 48 kg |
| Wymiar maszyny | 520*585*800 mm |