| Nazwa marki: | Samsung |
| Numer modelu: | Podajnik wibracyjny serii CP |
| MOQ: | 1 proc. |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów tygodniowo |
Wysokiej jakości materiał stopu aluminium CNC Precision Machining Gładka powierzchnia i stabilny Samsung CP Vibrating Feeder
Wprowadzenie
ToSamsung wibrujący podsycacz jest używany do montażu chipów serii Samsung CP40/45/60, z 4 rurami, szerokością 100 mm, wibrującymi, które podsycają komponenty smd do wyboru i umieszczenia.
Specyfikacja
| Nazwa | Samsung CP Vibrating Feeder |
| Szczegóły | 100 mm szerokości, 4 rurki |
| napięcie | 24V |
| Materiał | Stopy aluminium, obróbki CNC |
| Waga | 4 kg |
| Wymiar | 365*110*125 mm |
| Aplikacja montażu chipów | Samsung CP 40/45/60 |
Cechy
1. Wykonany z wysokiej jakości materiału stopu aluminium, po precyzyjnym obróbce CNC, gładka powierzchnia i stabilny.
2, Ten wibrujący podajnik może być stosowany do podawania komponentów IC w paczkach rurkowych, inteligentnej konstrukcji, wysokiej precyzji wchłaniania komponentów, poprawy wydajności produkcji, obniżenia kosztów produkcji.
3, Ten podajnik może połączyć maszyny smt bezpośrednio, wymieniać informacje z maszyną w odpowiednim czasie.
4System sterowania produktem wykorzystuje wszystkie oryginalne materiały elektroniczne, a precyzyjne przetwarzanie chipów czyni system sterowania produktem bardziej stabilnym.
![]()
![]()