| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-120ST |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Przemysłowy czyściciel ultradźwiękowy 38L Pojemność do czyszczenia brudnych części sprzętu
Cechy
1, Efekt oczyszczania przetwornika o dużej mocy znacząco, użyteczne obserwacje makroskopowe;
2, po czyszczeniu przedmiotów świecić światło;
3, czas uruchomienia cyfrowego sterownika LCD;
4, Stal nierdzewna i pokrywa, pęcherz, bardziej wysokiej klasy;
5, Wodotwórcze właściwości znacznie poprawione, więcej produktów bezpieczeństwa trwa;
6System o stałej temperaturze z ogrzewaniem.
Specyfikacja
| Model | HS-120ST |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 28/40 kHz |
| Materiał zbiornika | Słup do pieczętowania ze stali nierdzewnej SUS304 |
| Pojemność zbiornika | 38L |
| Czasomierz | 1~99 min regulowane |
| Ogrzewacz | 0 ~ 80°C regulowane |
| Władza | Przejście prądem prądowym 100 ~ 120 V, 60 Hz/przejście prądem prądem prądowym 200 ~ 240 V, 50 Hz |
| Moc ultradźwiękowa | 40~600 W regulowane, 12 przetworników |
| Moc ogrzewania | 1500 W |
| Rozmiar zbiornika | 500 x 300 x 250 mm (L x W x H) |
| Wymiar kształtu | 670 x 480 x 700 mm (L x W x H) |
| P.W. | 30 kg |
| G.W. | 35 kg |
| Certyfikacja | CE, RoHS |
![]()