| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Funkcja maszyny | 180-stopniowe odwracanie PCB |
| Zasilanie | AC100-230V, jednofazowa, 50/60Hz |
| Pas transportowy | pas ESD 7 mm |
| Zakres wymiarów PCB | (50×50) - (500×460) mm |
| Zaopatrzenie w powietrze | 4-6 barów, maksymalnie 10L/min |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Dyrekcja transportu | Lewa-prawa lub prawa-lewa (nieobowiązkowe) |
| Grubość PCB | Minimalnie 0,4 mm |
| Wzniesienie/spadek wysokości | 1-4 (krok 10 mm) |
| Czas cyklu | Około 20 sekund. |
| Komunikacja | SMEMA |
| Wymiary maszyny | 600 × 900 × 1200 mm |
| Waga | 140 kg |