| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500SC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
PLC Control Stepper Motor Shuttle Conveyor do urządzeń montażowych SMT
Ta maszyna, zwana również maszyną tłumaczenia PCB, która jest używana do transportu płyt z jednej linii do dwóch linii lub odwrotnie, orientacja płyty nie ulegnie zmianie podczas przechodzenia.
Specyfikacja
| Model | HS-500SC |
| Wymiar PCB | (50*50) ~ ((500*460) |
| Zasilanie | Marka AC100-240V |
| Wysokość transportu | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L do R lub R ro L, (nieobowiązkowe) |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Wymiar maszyny | 600*(1500~4800) *1100mm |
| Waga | 150 do 350 kg |
Cechy
1System sterowania PLC.
2, z funkcją transportu desek z 1 linii do 2 linii, lub połączonych 2 linii do 1 linii, oraz funkcją obejścia.
3, Korzystając z przeniesienia silnika stopniowego dokładne wyrównanie
4, Buforowanie spowolnienie konstrukcji bardziej stabilne i precyzyjne
5, szerokość regulowana, zamknięta obudowa typu dla bezpieczeństwa
6, Standard SMEMA