| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-P223 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Semi-automatyczna maszyna do drukowania tablic LED 1,2 M
Wprowadzenie
Ta maszyna do drukowania pasty lutowej jest używana do drukowania 1,2 metrów LED PCB, to półautomatyczna maszyna, manul ładowanie, automatyczna drukowanie, jest używany przed pick and place maszyny.
Specyfikacja
| Model | HS-P223 |
| Nazwa produktu | Drukarki półautomatyczne |
| Maksymalny rozmiar PCB | 1200x320 mm |
| Rozmiar stołu drukarskiego | 1300x350 mm |
| Rozmiar ramki szablonu | 470x370~2000x550 mm |
| Dokładność druku | ±0,02 mm |
| grubość PCB | 0.2~2.0mm |
| Prędkość wycieraczki | 0-100 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Zasilanie | AC220V/110V, 50/60Hz |
| Moc maszyny | 100 W |
| Ciśnienie powietrza | 5-7 kg/cm3 |
| Rozmiar maszyny | 1680*900*1680 mm |
| Masa maszyny | Około 350 kg |
Cechy
1Specjalny projekt dla 1,2-metrowej lampy LED, T8 lub T5.
2, panel sterowania ekranu dotykowego, łatwa obsługa i stabilna.
3, Używając Delta gładki drwing częstotliwości wynalazcy, aby zapewnić bardziej stabilną prędkość skraplacza.
4, elastyczny podwójnie ostrze zawieszony szczotka, szczotka może być regulowana w górę i w dół do właściwej pozycji.
5, Stół drukarski skrapera może być również regulowany, pianka lub z powrotem.
6, Korzystając z cylindru SMC, uszczelnienie pozycji przyjmuje ukształtowaną strukturę uszczelniania dwukierunkowego, dobrą wydajność.
7Wysoka precyzja druku i dokładność powtarzania.
8, programowalny silnik kontroluje prędkość separacji i odległość między szczotką, szablonem i podłożem, aby zrealizować separację wielo-metodyczną.
9Maszyna wspiera również drukowanie klejem, zwiększa wydajność i oszczędza koszty.
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()