| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-HC250 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
Puffer pionowy to urządzenie automatyki przemysłowej używane do tymczasowego przechowywania i zarządzania materiałami, komponentami lub produktami w pionowej orientacji.Jest powszechnie stosowany w środowiskach produkcyjnych i logistycznych w celu poprawy przepływu pracy i optymalizacji przestrzeni.
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Zbieranie przez zarząd | Podnoszący stojak PCB |
| Prędkość transportu przenośnikiem | Zmiennik |
| Strona stała koła | Strona przednia lub tylna |
| Strona operacyjna | Strona przednia |
| grubość PCB | Min 0,6 mm |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Pojemność zapasów PCB | Max 25 sztuk |
| Czasopismo | - Nie, nie. |
| Sygnał | SMEMA |
| Opcje |
Automatyczna regulacja szerokości. |
| Model | HS-HC250 | HS-HC330 | HS-HC390 | HS-HC460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| Wymiar maszyny | 1250*1200*1600 mm | 1460*1360*1600 mm | 1610*1480*1600 mm | 1610*1620*1600 mm |
| Waga | 200 kg | 230 kg | 270 kg | 300 kg |