| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-GXB-L15 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Pojemność magazynu PCB | Wysokość sklepu 200 mm, maksymalna waga poniżej 50 kg |
| Czas ładowania tablicy | Około 10 sekund |
| Metoda ładowania tablicy | Ssanie próżniowe (dysze) |
| Zasilanie | AC220V, jednofazowy |
| Ładowarka elektryczna | Maks. 300VA |
| Ciśnienie powietrza | 5-6 barów |
| Przepływ powietrza | Maks. 30 l/min |
| Ilość dyszy ssącej | 8 sztuk |
| Ruch dysz ssących | Elastyczne pozycjonowanie |
| Źródło próżni | Generator próżni |
| Wysokość transportowa | 910 ± 20 mm (lub dostosowane) |
| Kierunek transportu | LR lub RL |
| Tryb sterowania | Przycisk lub ekran dotykowy (opcjonalnie) |
| Wymiary PCB LED (dł. × szer.) | (80×80) ~ (1500×300) mm |
| Wymiary maszyny (dł. × szer. × wys.) | 1700×950×1250 mm |
| Waga | Około 150kg |