| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-460BC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 50 zestawów miesięcznie |
L ~ R PCB Surface Dust Cleaner 0,4 ~ 0,6Mpa z 2 sztukami rolków naklejkowych
Wprowadzenie
Ta maszyna jest maszyną do oczyszczania powierzchni PCB, używana do oczyszczania pyłu, elektryczności statycznej i brudu na powierzchni PCB.po ładowarce PCB i przed ekranową drukarką. Maszyna najpierw użyć szczotkę do czyszczenia, a następnie użyć pręta jonizatora do czyszczenia elektryczności statycznej, a następnie użyć rolka wraz z 2 sztuk rolki naklejki,na końcu również użyć jonizatora do czyszczenia elektryczności statycznej.
Specyfikacja
| Model | HS-DC250 | HS-DC330 | HS-DC390 | HS-DC460 |
| Wymiar PCB | (50*50) ~ ((350*250) | (50*50) ~ ((460*330) | (50*50) ~ ((530*390) | (50*50) ~ ((530*460) |
| Wymiar maszyny | 555*820*1350 | 555*900*1350 | 555*960*1350 | 555*1030*1350 |
| Waga | 80 kg | 90 kg | 100 kg | 110 kg |
| PCB Wysokość transportu | Standardowe 900±20 mm |
| Kierunek przepływu PCB | Z lewej na prawo. |
| grubość PCB | 0.4~5 mm |
| Zasilanie | AC100~240V, jednofazowa, 300A |
| Zaopatrzenie w powietrze | 00,4-0,6Mpa |
| Szczotka czyszcząca | 1 pc, ESD, wysokiej precyzji szczotka |
| Jonizator | 2 sztuk ((Keyence) |
| Wyrzutki | 2 sztuk |
| Włókno | 1 proc. |
| Zbieracz pyłu | 1 proc. |
| Prędkość transportu | 0~9m/min,regulowalne |
| Czas cyklu | Około 8. |
Cechy
1Ultra-wysokiej prędkości anty-statyczna szczotka spiralna, metoda czystej ekstrakcji próżniowej.
2Specjalny odpowiadający drukowaniu SMT, montaż przed i po AI wtyczka PCB tablicy na tylnej stronie ciała obcego czyste.
3, wyposażony w funkcję eliminowania statycznego, całkowicie eliminuje zakłócenia elektrostatyczne.
4, dotykając czystej metody, czystość ponad 99%.
5, Zaprojektowane do czyszczenia walcówki w celu zapewnienia skutecznego, stabilnego i trwałego efektu czyszczenia.
6, konstrukcja części mechanicznych, utrzymanie jest proste.
7, wyświetlacz interfejsu w języku angielskim i chińskim, interfejs operacji wygodne i proste.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()