| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-GXB-L15 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Opis:
Ta maszyna jest używana do próżniowego ładowania gołych płyt, głównie do płyt PCB LED o długości 1,5 m.
Charakterystyka:
■Zaprojektowanie zamknięte zapewnia bezpieczne działanie.
■Górną pokrywę maszyny można otworzyć, łatwo utrzymać.
■Opcjonalny system sterowania przyciskiem lub ekranem dotykowym.
■Panasonic PLC.
■Elastyczne ustawianie dysz wysysających.
■Dostępna regulacja szerokości ((Ręczne)
■Samoprogramowany wyświetlacz błędów maszyny, różne błędy mają różny kod, każdy kod ma odpowiednie instrukcje konserwacji które wkłada się z tyłu drzwi maszyny.
■BTryb przejścia y, możliwy do wyboru bez usuwania stosu PCB.
■Komunikacja SMEMA.
Parametry techniczne:
| Pojemność magazynu PCB | Wysokość magazynu200 mm, masę maksymalną mniejszą niż 50 kg. |
| Czas załadunku na pokładzie | Około 10 sekund. |
| Metoda załadunku na pokładzie | Odciągacze próżniowe (dźwięki) |
| Zasilanie | Klimatyzator220 V, jednofazowe |
| Ładowarka elektryczna | Maksymalnie 300VA |
| Ciśnienie powietrza | 5-6 barów |
| Przepływ powietrza | Maksymalnie 30 l/min |
| Dźwignia wysysająca qty | 8 sztuk |
| Odsuwacze w ruchu | Elastyczne ustawienie |
| Źródło próżni | Generator próżniowy |
| Wysokość transportu | 910±20 mm(lub na zamówienie) |
| Kierunek transportu | L-R lub R-L |
| Tryb sterowania | Przycisk lub ekran dotykowy (nieobowiązkowy) |
| Rozmiar PCB LED(L × W)/(L × W) | (80x80)/(1500x300) mm |
| Wymiar maszyny- Nie, nie, nie. | 1700x950x1250 mm |
| Waga | Około 150 kg |
![]()
O opakowaniu:
![]()
![]()
![]()