| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-500LC |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, D/P |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Max 250mm PCB szerokość 8/10calowy Ostrze stosowane automatyczne PCB Ołów cięcia maszyny
Wprowadzenie
Maszyna ta jest stosowana do cięcia dodatkowych stóp/ołowiu PCBA po lutowaniu falowym, maszyna obejmuje głównie dwie części, mocowanie PCB i mocowanie ostrza.
PCB jest transportowany przez łańcuch, przymocowany przez klamrę po obu stronach, a palce na dnie PCB. po przymocowaniu ostrza i ustawieniu wysokości,PCB będzie transportowane do automatycznego cięcia ołowiu.
Ostrza obracają się szybko i stabilnie, jednocześnie jest bardzo niski hałas i wysoka wydajność.
Cechy
1,Przyjmuje urządzenie odłamkowe typu orła, zaciska płyta PCB automatyczne pchnięcie, wysoka stabilność.szybka wydajność.
2, w modelu wyposażono parę łańcucha przenośnego, w którym zacisnąć i dostarczyć PCBA do ostrza obracającego się z dużą prędkością do przycinania.
3, AC380V, 3-fazowy napięcie robocze.
4, maszyna może połączyć się z automatyczną maszyną lutowniczą lub maszyną AI.
5, Wysoka stabilność, może połączyć się z automatyczną maszyną lutowniczą lub maszyną AI.
Specyfikacja
| Model | HS-500LC |
| Władza | AC220, 50/60Hz/380V,50/60Hz |
| Maksymalny rozmiar PCB | 400 mm ((L) x 250 mm ((W) |
| Prędkość osi głównej | 4500/min |
| Silnik osi głównej | 3/4 KT |
| Prędkość koła kierowniczego | 0-3 M można regulować |
| Min. wysokość ołowiu | 10,0-1,5 mm Min. |
| Wymiar maszyny | 750*600*860mm ((W*D*H) |
| Waga netto | 115 kg |
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()