|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ350 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Górna strona Przejrzystość pokrywa 350mm szerokość 90 stopni PCB obracający przenośnik
Wprowadzenie
Ta maszyna jest używana do zmiany kierunku przepływu PCB w linii produkcyjnej SMT.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Przenośnik obracający PCB |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Wymiar maszyny | 700*750*1200 mm | 840*890*1200 mm |
| Waga | 150 kg | 180 kg |
![]()
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.