|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-DS400 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Wysokiej jakości ładowarka płytek z pasem ESD PCB Destacker dla linii SMT
Charakterystyka:
1- Program sterowania Mitsubishi PLC.
2Łatwe i inteligentne sterowanie przyciskiem.
3- Ręczne regulacje grubości PCB.
4- Ręczna korekta szerokości PCB.
5. 3-kolorowy wyświetlacz dla stanu maszyny.
6Aluminiowa konstrukcja, ciężka konstrukcja dolnej części, aby zapobiec przesunięciu.
7/Sposób przekazywania danych.
8Zmienić linię produktu zajęło tylko 10 sekund.
9/Nieprzerwane ładowanie.
10Pas transportowy ESD.
11Samoprogramowany wyświetlacz błędów maszyny, różne błędy mają różny kod, każdy kod ma odpowiednie instrukcje konserwacji, które są wkładane na tylnej stronie drzwi maszyny
12- Kompatybilny z SMEMA.
Zastosowanie:
Ta maszyna służy do ładowania gołych płytek PCB do linii SMT po otrzymaniu sygnału maszyny w dół rzeki.
Specyfikacja:
|
Funkcja |
Wykorzystywane do ładowania gołych płyt PCB do linii smt po otrzymaniu sygnału maszyny w dół. |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| grubość PCB | 00,6 ~ 4,0 mm |
| Wysokość składników PCB | ± 35 mm |
| Czas podawania PCB | Ok. 10 sekund lub określić |
| Masa deski | ≤ 3 kg |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Władza | 00,05 kW |
| Ciśnienie powietrza | 00,6Mpa |
| Zużycie powietrza | < 20 l/min |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-DS400 | HS-DS530 |
| Wydajna długość PCB | 50~400 mm | 50~530 mm |
| Szerokość PCB transportowych | 50~400 mm | 50~500 mm |
| grubość PCB | Min 0,6 mm | Min 1,0 mm |
| Wymiar maszyny | 503*770*1200 mm | 600*920*1200 mm |
| Waga | 110 kg | 130 kg |
Szczegóły produktu:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()