|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-CC300 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
| Specyfikacja | Szczegóły |
|---|---|
| Nazwa produktu | Selektywne urządzenie do powlekania zgodnego z normą |
| Model | HS-CC300 |
| Wysokość przekładni | 920±20 mm |
| Szerokość przenośnika | 50-450 mm/lub na zamówienie |
| Przekaz | L do R lub R do L |
| Wysokość części | W górę i w dół maks. 100 mm |
| Wielkość krawędzi płyty PCB | ≥ 5 mm |
| Prędkość transportu | 0-12000mm/min |
| Prędkość napędu 3 osi | 800 mm/s |
| Dokładność powtarzania | ±0,02 mm |
| Programy przechowywania | Do 1000 |
| Zasilanie | AC220/110V |
| Ciśnienie powietrza | 4-kgf/cm2 |
| Zbiornik kleju | 10 l, ręczne mieszanie |
| Tryb sterowania | Przemysłowy komputer PC + karta sterowania ruchem |
| Dostosowanie przewodnika liniowego | Inteligentna regulacja |
| Tryb programowania | Nauka podręczna |
| Port komunikacyjny | SMEMA |
| Źródło oświetlenia | Samodzielne źródło światła |
| Źródło światła wykrywającego | Samodzielne urządzenia |
| Oprogramowanie | Oprogramowanie Windows + powłoka |
| Silnik napędowy | Silnik stopniowy (2 sztuk) |
| Tryb jazdy 3 osi | Silnik serwo + moduł wiertniczy wiertniczy + Cylinder elektryczny |
| Liczba zawórów gumowych | 1 zawór rozpylający + 1 zawór rozdający |
| Szerokość rozpylania | 3-20 mm |
| Metoda opryskiwania | Automatyczne |
| Całkowita moc | 20,6 kW |
| Korpus maszyny | Pozostałe |
| Maszyna | 600 kg |
| Wymiar maszyny | 1060x1200x1700 mm |