| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-T350 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | 145 usd/pc |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Pojazd do przechowywania kart PCB z ochroną ESD
Wprowadzenie
Przewodowy wózek obrotowy nazywany jest również wózkiem obrotowym płyt PCB, wózkiem transferu, ciężarówką magazynową itp.
Jest powszechnie stosowany w przemyśle SMT, maszynach, motoryzacji, przemysłu oświetleniowego, elektroniki i innych przedsiębiorstwach produkcyjnych.i łatwe w obsłudze PCB.Turnonver wykonany z materiałów antystatycznych i stabilnej struktury ze stali nierdzewnej, wyposażony w 4 koła obracające się o 360 stopni, bardzo wygodny do transportu, przenoszenia, przechowywania,To część inteligentnego zarządzania materiałami w fabrykach produkcyjnych SMT..
Specyfikacja
| Model | HS-T350 |
| Wielkość ogólna | 850*540*1260 mm, |
| Odpowiedni rozmiar PCB | maksymalna szerokość 350 mm lub opcjonalna 460 mm |
| Standardową warstwę | 3 warstwy |
| Pojemność magazynowania PCB | Standardowy magazyn 300 sztuk. |
| Materiał płyty bocznej | Związek PP z włóknem przewodzącym |
| Rodzaj płyty bocznej | Płuszcz do wstrzykiwań |
| Materiał do stojówki do wózków | Pozostałe |
| Zestaw ramek wózków | rodzaj quare |
| Metoda regulacji szerokości | Ręczne regulacje/krętacze |
| Słup boczny | Głębokość 3,0 mm, szerokość 5,0 mm, pas 10 mm |
| Odporność powierzchni | 106Ω-109Ω |
| Odporność na ciepło | 80 °C/120 °C/200 °C |
| Ustawienie szerokości | Sprzęt śledzący / klipsy |
| Płyty górnej i dolnej podstawy | Materiał metalowy |
| Rodzaj | Antystatyczne |
| Pojedyncza waga | 30 kg |
Zastosowanie
Ten anty-statyczny układ obrotowy PCB jest szeroko stosowany w przetwarzaniu SMT, maszynach, motoryzacji, sprzęcie gospodarstwa domowego, przemysłu lekkiego, elektroniki i innych przedsiębiorstwach produkcyjnych.,olej, brud, nietoksyczny i bez smaku. Może być używany do przechowywania płyt PCB, łatwy do czyszczenia i wygodny do obrotów płyt PCB.Jego rozsądna konstrukcja i doskonała jakość nadają się do transportu, dystrybucji, magazynowania, dystrybucji i przetwarzania w logistyce fabrycznej SMT.
![]()
![]()
![]()
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
Shenzhen Hansome Technology Co., Ltd ((HSTECH) jest profesjonalnym producentem urządzeń do obsługi płyt SMT (ładowarki, rozładowarki, bufor, przenośnik itp.).Jesteśmy przedsiębiorstwem o wysokiej technologii z niezależnymi prawami własności intelektualnejSpółka zajmuje się głównie badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą urządzeń do obróbki płyt na liniach produkcyjnych SMT/THT.