| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SP-4N |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Maszyna do podgrzewania pasty lutowej z sterownikiem czasu na wyświetlaczu LED i funkcją FIFO
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do rozmrażania pasty lutowej |
| Model | HS-SP-4N |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 0.4Mpa |
| Pozostałe | 4 zbiorniki |
| Wymiar maszyny | 500*300*230 mm |
| Waga | 16 kg |
Wprowadzenie
Maszyna do roztopiania pasty lutowej (zwana również maszyną do rozgrzewania pasty lutowej / maszyną do sprawdzenia prawej strony) może łatwo kontrolować temperaturę pasty lutowej i czas rozgrzewania,który może zaoszczędzić dużo czasu na zapisanie czasu pasty lutowej z powrotem do temperatury otoczenia po wyjęciu z pokoju chłodniczego. Jest to skuteczny sposób kontrolowania temperatury pasty lutowej, upewnienia się o aktywności pasty lutowej, zapewnienia jakości druku, lepszej kontroli planu produkcji,poprawa efektywności produkcji.
Cechy
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
W Shenzhen Hansome Technology dążymy do doskonałości w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowej obsługi klienta.Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacjiProszę, nie wahaj się skontaktować z nami!