| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-C510F |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 500 sztuk miesięcznie |
Maszyna do oznakowania laserowego PCB CO2 z ekranem dotykowym z SMEMA
Wprowadzenie
Jest to urządzenie do oznakowania laserowego dla linii produkcyjnych płytek drukowanych (PCB), które wykorzystuje technologię laserową dwutlenku węgla do oznaczania powierzchni PCB z wysoką precyzją.
Scenariusze zastosowań
Produkcja elektroniczna:
Szeroko stosowane w linii produkcyjnej produktów elektronicznych do oznaczania informacji o produkcie, numerów seryjnych i dat produkcji.
Przemysł motoryzacyjny
W celu poprawy identyfikowalności i efektywności zarządzania należy oznaczyć ważne informacje w elektronicznych komponentach samochodowych.
Sprzęt medyczny:
Oznaczenie na PCB sprzętu medycznego w celu zapewnienia zgodności i identyfikowalności produktu.
Elektronika użytkowa:
oznakowanie PCB dla urządzeń elektronicznych użytkownika, takich jak smartfony i urządzenia gospodarstwa domowego;
Zalety
Poprawa wydajności produkcji:
Szybkie oznakowanie zmniejsza czas przestojów linii produkcyjnej i zwiększa ogólną wydajność produkcji.
Zmniejszenie kosztów:
Zmniejszyć wykorzystanie etykiet i innych materiałów identyfikacyjnych oraz obniżyć koszty produkcji.
Elastyczność:
Zawartość oznakowania może być szybko zmieniana w zależności od potrzeb, aby dostosować ją do produkcji różnych produktów.
Ochrona środowiska:
Oznaczanie laserowe nie wykorzystuje atramentu chemicznego i spełnia wymagania ochrony środowiska.
Charakterystyka:
1, Położenie punktu znaku CCD
2, odczytywanie kodu kreskowego w linii CCD
3Analiza jakości kodów kreskowych CCD
4, XY serwo sterownik, dokładność±0,02mm
Specyfikacja:
| Model | HS-C510F |
| Metoda pracy | Głowa laserowa w ruchu |
| Marka leasingu | SYNRAD CO2 ((Amerykańska marka) |
| FIlokalizacja | CCD+Pozycjonowanie znaku |
| Czytanie w linii | Odczytywanie w linii kamery |
| grubość PCB | 00,5-5,0 mm |
| Wymiar PCB | 50*50~510*460 mm |
| Wysokość przeniesienia | 900±20 mm |
| Kierunek transportu | L-R/R-L |
| Ustawienie szerokości | Automatyczne |
| System sterowania XY | PC+kartka kartonowa+silnik serwowy |
| Dokładność sterowania XY | ±0,02 mm |
| Niewłaściwe rozpoznanie materiału | Odpowiedni zarząd/odwrotny zarząd/niewłaściwe uznanie |
| Złe rozpoznawanie znaku |
Auto rozpoznawanie złego znaku, Nie znaczę złych znaków. |
| Anty-przekodowanie | Wsparcie |
| System sterowania | System Win7+ samodzielnie opracowany |
| Zasilanie | Jednopasowy prąd AC 220V 16A 50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | ≥ 0,5 Mpa |
| Wymiar | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Import systemu | Płynność handlowa MES IMS SFIS, itp. |
| Wymiar | W1000*L1600*H1700 (mm) |
| Waga | 700 kg |
![]()
![]()
![]()