| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SZ460 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Ta maszyna używana w specjalnej linii SMT z kątem, do zmiany kierunku przepływu PCB.
| Nazwa produktu | Przenośnik obracający PCB |
| Wysokość transportu | 910±20 mm |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Czas cyklu | Około 5 sekund. |
| Strona stała toru | Strona przednia |
| Zasilanie | AC100-230V,50/60Hz,jednorazowa |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| Zużycie powietrza | Maksymalnie 10 l/min |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Sygnał | SMEMA |
| Model | HS-SZ350 | HS-SZ460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~450*350 mm | 50*50~550*460 mm |
| Wymiar maszyny | 700*750*1200 mm | 840*890*1200 mm |
| Waga | 150 kg | 180 kg |
![]()