| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/t, Western Union, |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
Dwuplatformowy automatyczny robot lutowniczy z podwójną lutownicą
Wstęp:
Ta automatyczna lutownica z podwójnym stołem lutowniczym, pojedynczą głowicą lutowniczą, ale z dwiema lutownicami, więc ma dwa regulatory temperatury, ale bez funkcji obrotu. Ten model nadaje się do lutowania zwykłej płytki PCB lub produkcji, podwójna lutownica pracująca w tym samym czasie, znacznie poprawia wydajność lutowania. Maszyna przyjmuje ciśnienie powietrza i energię elektryczną za pośrednictwem skrzynki nauczyciela w celu ręcznego programowania każdego punktu, a następnie rozpoczyna automatyczne lutowanie.
Cechy:
Specyfikacja:
| Model | HS-DS5331 |
| Woltaż | AC 110 V/220 V, 50/60 Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 500*300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y/Z | maks. 300 mm/s |
| System napędzany | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Przewodnik liniowy | Precyzyjny przewodnik marki Tajwan |
| Powtarzaj dokładność | ±0,02 mm |
| Programowanie | Naucz wisiorek |
| System sterowania | Płyta sterująca |
| Przechowywanie programu |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzających i jeden
przetwarzany plik może zajmować do 3M miejsca w pamięci
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
|
| Miejsce do przechowywania plików |
Urządzenie przenośne 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik przetwarzający do
Powierzchnia magazynowa 3M (100 000 punktów przetwarzania)
|
| Czyszczenie cyny żelaznej | Oczyszczanie powietrza/pneumatyczne |
| Interfejs zewnętrzny | USB+RS232 |
| Metoda lutowania | Lutowanie punktowe/przeciągane |
| Waga | 48 kg |
| Wymiary maszyny | 600*585*800mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()