|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-S331R/HS-DS331R |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 sztuk miesięcznie |
Precyzyjny robot lutowniczy z automatycznym czyszczeniem i wyrównywaniem grota
Zastosowanie
1, Produkty półprzewodnikowe: LSI, IC, kombinacje temperaturowe IC, CSP, BGA itp.
2. Produkty optyczne: kamery pierwszej klasy.
3. Sprzęt AGD ogólnego przeznaczenia: DVD, sprzęt audio, samochodowe systemy nawigacyjne, komputery osobiste, takie jak kamery, zegary elektroniczne i zegarki, kalkulatory PDA, kserokopiarki, telewizory LCD. Urządzenia medyczne
4, precyzyjne maszyny/produkty elektryczne: VTR.
5. Dobra konsumpcyjne ogólnego przeznaczenia: maszyny do pisania, zabawki, instrumenty muzyczne, płyty CD, baterie itp.
Cechy
1, Działa w 4 osiach, ruch obrotowy X/Y/Z i R, osiąga lutowanie pod wieloma kątami.
2, Maszyna posiada funkcję automatycznego czyszczenia, grot lutownicy/końcówka bez azotu, bardzo bezpieczna i chroniąca środowisko,
3, Prowadnica liniowa Hiwin tajwańskiej marki używana w systemie ruchu maszyny, wysoka precyzja i dokładność.
4, Użycie bardzo dojrzałej płyty sterującej do stworzenia systemu sterowania maszyną, dostępna również opcja użycia PLC.
Specyfikacja
| Model | HS-S331R/HS-DS331R |
| Napięcie | AC110V/220V,50/60Hz |
| Zakres roboczy X/Y/Z | 300*300*100mm |
| Oś R | 360 stopni |
| Prędkość ruchu X/Y/Z | maks. 300mm/s |
| System napędowy | Silnik krokowy, pasek rozrządu |
| Prowadnica liniowa | Prowadnica wysokiej precyzji tajwańskiej marki |
| Powtarzalność | ±0.02mm |
| Programowanie | Pilot do nauki |
| System sterowania | Płyta sterująca |
| Przechowywanie programu |
Może przechowywać tysiąc zestawów danych przetwarzania, a pojedynczy plik przetwarzania może zajmować do 3 MB przestrzeni dyskowej
(pięć tysięcy punktów przetwarzania)
Przestrzeń dyskowa pliku
|
| Ręczny panel 256M, karta offline 32M, pojedynczy plik przetwarzania do |
3MB przestrzeni dyskowej (100 000 punktów przetwarzania)
Obsługa dokumentów
|
| CAD, CorelDRAW | Czyszczenie grota |
| Czyszczenie powietrzem/pneumatyczne | Interfejs zewnętrzny |
| USB+RS232 | Metoda lutowania |
| Lutowanie punktowe/ciągnione | Waga |
| 48kg | Wymiary maszyny |
| 520*585*800mm |
|
![]()
![]()