|
|
| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-F550 |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 sztuk miesięcznie |
Linia i okrągłe urządzenia do tworzenia płytek wyposażone w linii Vcut PCB Depaneling Machine
Opis
Ta maszyna do segregacji PCB to w pełni automatyczna maszyna do segregacji PCB typu V-cut, używa ładowarki PCB do osiągnięcia automatycznego ładowania PCB,i pas będzie transportować PCB dla osi X i osi Y automatyczne oddzielenie z linia łopatki i okrągłej łopatki połączone.
Operator po prostu umieścić płyty do magazynów i czekać na jednostki PCB po oddzieleniu na końcu maszyny. To jest wysokiej automatycznej maszyny do oddzielenia PCB.
Cechy
1Automatyczne oddzielanie w linii.
2, Automatyczne podawanie za pomocą ładowarki PCB, automatyczne oddzielanie osi X i osi Y w kierunku cięcia.
3, z pudełkiem do zbierania odpadów PCB.
4, Pas transportowy do zbierania po oddzieleniu.
5, PLC sterowanie precyzją PCB depaneling, może połączyć urządzenie do ładowania PCB, w pełni automatyczne od ładowania tablicy i zbierania.
6Oszczędność pracy przy ręcznym ładowaniu PCB, większa wydajność i dokładność.
Specyfikacja
| Model | HS-F550 |
| Długość cięcia wydajności | 0-500 mm |
| Szerokość rozdzielająca | ≤ 300 mm |
| Rozmiar ostrza okrągłego | Φ125*30*3 mm |
| Rozmiar ostrza liniowego | 420*45*6 mm |
| Grubość ostrza | 00,3-0,6 mm |
| Prędkość oddzielania | Zmiennik |
| Gęstość oddzielnicza | ≤ 2 mm |
| Materiał ostrza | Ostrza ze stali o wysokiej jakości |
| Zdolność produkcyjna | 100,000 sztuk dziennie |
| napięcie | AC110V/220V |
| Ciśnienie powietrza | 00,5-0,8Mpa |
| Władza | 1.1 kW |
| Wymiar maszyny | 1500*550*1550 mm |
| Waga | 325 kg |
![]()
![]()
![]()
![]()