| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-SP-8N |
| MOQ: | 1 SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 100 zestawów miesięcznie |
6Ogrzewacz do lutowania zbiornika z wyświetlaczem LED i funkcją FIFO
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do rozmrażania pasty lutowej |
| Model | HS-SP-8N |
| Zasilanie | AC110V/220V, 50/60Hz |
| Ciśnienie powietrza | 0.4Mpa |
| Pozostałe | 4 zbiorniki |
| Wymiar maszyny | 500*520*320 mm |
| Waga | 30 kg |
Cechy
![]()
![]()
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()
Posiadamy nie tylko maszyny i urządzenia SMT, ale także wiele części maszynowych. Jesteśmy dostawcą części i urządzeń maszyny SMT. takich jak podsycacz, dysze, wózek obrotowy płyt PCB, tłuszcz SMT,Mieszalnik pasty lutowej, licznik SMD, czujnik laserowy, filtr, profiler termiczny KIC, serwo silnik i tak dalej.
W Shenzhen Hansome Technology dążymy do doskonałości w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowej obsługi klienta.Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dalszych informacjiProszę, nie wahaj się skontaktować z nami!