| Nazwa marki: | HSTECH |
| Numer modelu: | HS-LD330 |
| MOQ: | 1SET |
| Cena £: | negotiable |
| Warunki płatności: | D/P, T/T, Western Union |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów miesięcznie |
Projektowanie modułu Zamknięte przyciski sterowania SMEMA Signal PCB Loader Hanling Machine
Zastosowanie
Jednostka ta służy do załadunku PCB i transportu PCB na linii produkcyjnej SMT.
Cechy
1Projekt modułu.
2Stabilność zwiększona przez solidną konstrukcję.
3Test ramienia ekonomicznego.
4, górne i dolne zaciski pneumatyczne do zabezpieczenia półki magazynu.
5Nie ma gwarancji na złamanie PCB podczas załadunku i rozładunku.
6- Kompatybilny z SMEMA.
Specyfikacja
| Nazwa produktu | Maszyna do ładowania PCB |
| Wysokość transportu | 910±30 mm |
| Czas ładowania PCB | Około 6 sekund. |
| Czas wymiany magazynu | Około 30 sekund. |
| Kierunek transportu | L~R, lub R~L |
| Operacja | Działanie z przodu |
| Strona stała toru | Strona przednia ((lub określić) |
| Zasilanie | 220V,50/60Hz,±10% |
| Ciśnienie powietrza | 4-6bar |
| grubość PCB | Min 0,4 mm |
| Ilość magazynu | Strona górna: 1 pc, strona dolna: 2 pc |
| Wybór głosu | 1-4 ((10 mm odległości) |
| Prędkość przenośnika | 0.5-20M/min lub na zamówienie |
| Sygnał | SMEMA |
Wybór modelu
| Model | HS-LD250 | HS-LD330 | HS-LD390 | HS-LD460 |
| Wydajna długość PCB | 50*50~350*250 mm | 50*50~455*330 mm | 50*50~530*390mm | 50*50~530*460 mm |
| Wielkość maszyny | 1400*800*1200 mm | 1650*880*1200 mm | 1800*940*1200 mm | 1800*1010*1200 mm |
| Rozmiar magazynu | 355*320*563 mm | 460*400*563 mm | 535*460*570 mm | 535*530*570 mm |
| Waga | 140 kg | 180 kg | 220 kg | 260 kg |
Przycisk sterowania i skrzynia elektryczna
![]()
O opakowaniach
![]()
![]()
![]()